SpongeBob Theme

SpongeBob Theme dla BlackBerry

Twój przyjaciel SpongeBob w telefonie BlackBerry

Temat SpongeBob na BlackBerry przedstawia bohatera popularnych kreskówek, rozgrywających się na dnie oceanu. Jego niecodzienne poczucie humoru zaskarbiło mu sympatię małych i dużych widzów na całym świecie.Darmowy temat SpongeBob przedstawia Boba... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Atrakcyjny wizualnie

Wady

  • Niektóre ikony mogą być nieczytelne

Bardzo dobry
8

Temat SpongeBob na BlackBerry przedstawia bohatera popularnych kreskówek, rozgrywających się na dnie oceanu. Jego niecodzienne poczucie humoru zaskarbiło mu sympatię małych i dużych widzów na całym świecie.

Darmowy temat SpongeBob przedstawia Boba w towarzystwie jego przyjaciela Patryka. Uganiają się za meduzami starając się je złapać, zupełnie jakby to były motyle. Dzięki tematowi. oprócz tapety, modyfikacji ulegają wszystkie ikony - teraz przyjmują one formę SpongeBoba zamienionego w aparat fotograficzny, dżojstik lub... kalesony! Postęp ładowania baterii wskazuje pasek w kształcie restauracji Pod Tłustym Krabem.

Darmowy temat SpongeBob dla BlackBerry ożywi Twój telefon, nawiązując do znanej kreskówki SpongeBob. Jeśli lubisz perypetie mieszkańców Bikini Dolnego, pobierz darmowy Temat SpongeBob.

Najczęściej pobierane Motywy graficzne na blackberry

SpongeBob Theme

Download

SpongeBob Theme 2.0

Opinie użytkowników o SpongeBob Theme

Sponsorowany×