SpongeBob Theme

SpongeBob Theme 2.0

Twój przyjaciel SpongeBob w telefonie BlackBerry

Temat SpongeBob na BlackBerry przedstawia bohatera popularnych kreskówek, rozgrywających się na dnie oceanu. Jego niecodzienne poczucie humoru zaskarbiło mu sympatię małych i dużych widzów na całym świecie. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Atrakcyjny wizualnie

Wady

  • Niektóre ikony mogą być nieczytelne
Więcej

Bardzo dobry
8

Temat SpongeBob na BlackBerry przedstawia bohatera popularnych kreskówek, rozgrywających się na dnie oceanu. Jego niecodzienne poczucie humoru zaskarbiło mu sympatię małych i dużych widzów na całym świecie.

Darmowy temat SpongeBob przedstawia Boba w towarzystwie jego przyjaciela Patryka. Uganiają się za meduzami starając się je złapać, zupełnie jakby to były motyle. Dzięki tematowi. oprócz tapety, modyfikacji ulegają wszystkie ikony - teraz przyjmują one formę SpongeBoba zamienionego w aparat fotograficzny, dżojstik lub... kalesony! Postęp ładowania baterii wskazuje pasek w kształcie restauracji Pod Tłustym Krabem.

Darmowy temat SpongeBob dla BlackBerry ożywi Twój telefon, nawiązując do znanej kreskówki SpongeBob. Jeśli lubisz perypetie mieszkańców Bikini Dolnego, pobierz darmowy Temat SpongeBob.

SpongeBob Theme

Download

SpongeBob Theme 2.0